• info@mhmprofil.com
Thumb

Hakkımızda

MHM Profil ve Sanayi Ticaret A.Ş, çiftcam sektöründe hizmet vermek için kurulmuş ve son teknolojiler ile üretimine devam eden bir firmadır. Yalın yönetim sistemi ilkelerini benimsemiş olan şirketimizin tek konusu çiftcam içinde kullanılan alüminyum profillerin üretimi ve yardımcı ürün ve kimyasallarının satışıdır. MHM Profil ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, üretim olarak sadece çiftcam sektörüne profil üretimi yapar. Diğer kimyasallar ve yardımcı malzemeler satışında çözüm ortakları ile çalışır.

  • Misyon: Yalın yönetim sistemi ilkelerine bağlı kalarak, teknoloji yoğun üretim sistemleri ile müşteri memnuniyetinin sağlanması. Verimli insan kaynağı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve yeni ürünlerin geliştirilmesini sağlamak. Katma değerli ürün yönetimi ve tüm dünyada global halde kullanılabilir ürün üretmek ve geliştirmek.
  • Vizyon: Yalın yönetim ilkelerine bağlı kalarak verimli insan kaynağı ile kalite süreçlerini en iyi ortak noktada tutarak sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmek.t
signature